Estetik - Hurtownia Medycyny Estetycznej

Drogi Użytkowniku Informujemy, że platforma zakupowa www.estetik.pl i wszystkie informacje na niej zawarte przeznaczone są dla profesjonalistów związanych z medycyną estetyczną. Przechodząc dalej oświadczasz, że: Jesteś osobą wykonującą zawód związany z medycyną estetyczną, posiadasz kwalifikacje w tym zakresie lub prowadzisz działalność gospodarczą związaną z branżą medyczną.

Wosk lepki w pałeczkach 100g Chema

Kod produktu: 5933-4855
Marka: Chema
Stan magazynu: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny Sprawdź formy dostawy
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Cena: 36,90 zł 36.90
ilość - + szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

Opis produktu

Wosk lepki w pałeczkach Chema 100g

to wysokiej jakości materiał stomatologiczny przeznaczony do profesjonalnej pracy w gabinetach i pracowniach protetycznych. Produkt wyróżnia się doskonałą przyczepnością i elastycznością, co umożliwia precyzyjne sklejanie elementów protetycznych oraz tymczasowe mocowanie komponentów podczas zabiegów i prac laboratoryjnych. Wygodna forma pałeczek ułatwia dozowanie i modelowanie materiału według indywidualnych potrzeb.

Naturalna siła składników dla pewnego połączenia

Wosk lepki Chema powstaje na bazie naturalnych składników kalafonii i wosku Carnauba, których połączenie gwarantuje optymalne właściwości użytkowe i bezpieczeństwo stosowania. Kalafonia, będąca naturalną żywicą roślinną, zwiększa przyczepność wosku do elementów protetycznych, ułatwia precyzyjne modelowanie oraz nadaje materiałowi umiarkowaną elastyczność, zapobiegając nadmiernemu mięknięciu podczas pracy. Wosk Carnauba zapewnia wysoką twardość, odporność mechaniczną oraz stabilność termiczną dzięki wysokiej temperaturze topnienia, co umożliwia uzyskanie gładkiej i równomiernej powierzchni modeli protetycznych.

Stabilność termiczna i precyzja w każdym zastosowaniu

Każda pałeczka wosku charakteryzuje się równomierną konsystencją, dzięki czemu materiał nie kruszy się, nie pęka i dobrze współpracuje z różnymi rodzajami protez i elementów dentystycznych. Wysoka stabilność termiczna sprawia, że wosk nie odkształca się podczas pracy w podwyższonej temperaturze, co gwarantuje trwałe i pewne połączenia elementów protetycznych. Produkt jest łatwy w modelowaniu, precyzyjny i wygodny w użyciu zarówno w gabinecie stomatologicznym, jak i w laboratorium protetycznym.

Zalety produktu:

  • wysoka lepkość gwarantująca trwałe i pewne połączenia elementów protetycznych
  • łatwy w modelowaniu, precyzyjny i wygodny w użyciu
  • stabilny w wysokiej temperaturze – nie odkształca się podczas pracy
  • wygodne pałeczki ułatwiające dozowanie materiału
  • naturalne składniki – bezpieczne dla materiałów dentystycznych i użytkownika
  • równomierna konsystencja – nie kruszy się i nie pęka

Zastosowanie:

  • sklejanie elementów protetycznych i modeli stomatologicznych
  • stabilizacja drobnych elementów podczas prac protetycznych
  • precyzyjne modelowanie i tymczasowe mocowanie komponentów protetycznych
  • prace pomocnicze w laboratorium i gabinecie stomatologicznym
  • czasowe łączenie części protez na etapie modelowania i kontroli

Obszar stosowania:

  • gabinety stomatologiczne – do czasowego łączenia i stabilizacji elementów protetycznych podczas przymiarek, modelowania oraz procedur klinicznych wymagających szybkiego i precyzyjnego unieruchomienia komponentów
  • pracownie protetyczne – do łączenia elementów prac protetycznych na etapie modelowania, ustawiania i kontroli wzajemnego położenia części przed dalszą obróbką laboratoryjną

Skład:

  • Kalafonia – naturalna żywica roślinna zwiększająca przyczepność wosku do elementów protetycznych, ułatwiająca precyzyjne modelowanie i formowanie pałeczek, nadająca materiałowi umiarkowaną elastyczność oraz zapobiegająca nadmiernemu mięknięciu podczas pracy
  • Wosk Carnauba – naturalny składnik zapewniający wysoką twardość, odporność mechaniczną i stabilność termiczną dzięki wysokiej temperaturze topnienia, umożliwiający uzyskanie gładkiej i równomiernej powierzchni modeli oraz gwarantujący bezpieczeństwo stosowania w stomatologii

Opakowanie:

  • 20 pałeczek wosku – 100 g

Produkt może być stosowany wyłącznie przez profesjonalistów.

Dane techniczne

Endodoncja Nie
Pedodoncja Nie
Chirurgia Nie
Materiały tymczasowe Nie
Wytrawiacze Nie
Systemy adhezyjne Nie
Kompozyty Nie
Glasjonomery Nie
Protetyka Tak
Cementy Nie
Profilaktyka domowa Nie
Profilaktyka gabinetowa Nie
Retrakcja i tamowanie krwawienia Nie
Wybielanie Nie
Wkłady i włókna szklane Nie
Fluoryzacja i znoszenie nadwrażliwości Nie

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Wybierz kraj wysyłki:

Opinie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium