Mokosh Brązujący balsam do ciała z pomarańczą i cynamonem 180ml
Opis produktu
Brązujący balsam do ciała z pomarańczą i cynamonem firmy Mokosh to produkt intensywnie nawilżający, liftingujący oraz brązujący. Preparat dzięki zawartości ekstrakt z niepokalanka pospolitego pobudza produkcję melaniny w melanocytach zapewniając efekt naturalnej opalenizny. Oleje i ekstrakty roślinne uelastyczniają skórę oraz posiadają intensywne działanie anti-aging. Olej z baobabu i słonecznika działają przeciwzmarszczkowo oraz zapewniają głębokie nawilżenie. Dodatkowym atutem produktu jest wyjątkowo zapach pomarańczy i cynamonu pozytywnie wpływającemu na zmysły. Preparat do stosowania dwa razy dziennie.
Zastosowanie:
- intensywne nawilżenie,
- efekt liftingujący,
- działanie antyoksydacyjne oraz anti-aging,
- efekt brązujący,
- redukcja drobnych zmarszczek,
- dla każdego typu skóry.
Skład:
- Olej z marchewki - źródło witaminy A i karotenów, przeciwutleniacz od działaniu przeciwzmarszczkowym oraz przeciwstarzeniowym,
- Olej z baobabu - składnik pielęgnujący i regenerujący skórę, o silnych właściwościach nawilżających oraz napinających,
- Olej ze słonecznika - właściwości nawilżające, przeciwzapalne i ochronne,
- Ekstrakt z aloesu - działanie silnie nawilżające i uelastyczniające,
- Ekstrakt z niepokalanka pospolitego - źródło składnika "MelanoBronze" zwiększający naturalną pigmentację skórę poprzez stymulację produkcji melaniny,
- Macerat z kwiatu pomarańczy - właściwości rewitalizacyjne oraz łagodzące podrażnienia,
- Wosk z borówki - składnik intensywnie nawilżający,
- Witamina E - intensywne właściwości przeciwutleniające.
Sposób użycia:
Delikatnym, okrężnym ruchem wmasować produkt na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i całego ciała. Stosować dwa razy dziennie.
Opakowanie: 180 ml.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.