Estetik - Hurtownia Medycyny Estetycznej

Drogi Użytkowniku Informujemy, że platforma zakupowa www.estetik.pl i wszystkie informacje na niej zawarte przeznaczone są dla profesjonalistów związanych z medycyną estetyczną. Przechodząc dalej oświadczasz, że: Jesteś osobą wykonującą zawód związany z medycyną estetyczną, posiadasz kwalifikacje w tym zakresie lub prowadzisz działalność gospodarczą związaną z branżą medyczną.

MD-Small Joints (10x2ml)

Kod produktu: 10OP-6471E
Marka: MD
Stan magazynu: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny Sprawdź formy dostawy
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Cena: 660,00 zł 660.00
ilość - + szt.
Zyskujesz 600 pkt [?]

Opis produktu

MD-Small Joints

to produkt zawierający kolagen typu I w formie tropokolagenu, teraz o formule wzbogaconej o ekstrakt z fiołka (Viola). Jego głównym celem jest wsparcie regeneracji tkanek włóknistych w obrębie małych stawów dłoni, stóp i skroni oraz łagodzenie objawów związanych ze stanami zwyrodnieniowymi i zapalnymi. Kolagen typu I tworzy mechaniczne wsparcie dla uszkodzonych struktur tkanki łącznej, ułatwiając ich odbudowę po urazach, zabiegach operacyjnych oraz w przebiegu chorób zwyrodnieniowych i autoimmunologicznych. Regularne stosowanie wspiera mobilność oraz poprawia jakość życia pacjentów z przewlekłymi schorzeniami stawów. Rutozyd zawarty w ekstrakcie z fiołka spowalnia utlenianie witaminy C, indukuje ekspresję białek przeciwzapalnych oraz wykazuje efekt antynocyceptywny, skutecznie łagodząc ból i stany zapalne w okolicach małych stawów dłoni, stóp i skroni.

Zastosowanie:

  • leczenie bólu w chorobie zwyrodnieniowej małych stawów dłoni i stóp
  • wsparcie w reumatoidalnym zapaleniu małych stawów
  • regeneracja uszkodzonych tkanek miękkich w okolicy stawów
  • wspomaganie mobilności i funkcji ruchowych
  • łagodzenie bólu w zaburzeniach układu stomatognatycznego

Obszar stosowania:

  • małe stawy dłoni
  • małe stawy stóp
  • stawy skroniowo-żuchwowe

Skład:

  • Kolagen typu I – wzmacnia i regeneruje tkanki łączne w obrębie małych stawów, poprawia ich elastyczność i odporność na uszkodzenia
  • Viola (fiołek, substancja pomocnicza) – działa przeciwzapalnie, antyoksydacyjnie oraz łagodzi dolegliwości bólowe

Opakowanie:

  • 10 ampułek x 2 ml

 

Produkt może być stosowany wyłącznie przez profesjonalistów.

Dokonując zakupu oświadczasz, że jesteś lekarzem lub kosmetologiem przeszkolonym z zakresu medycyny estetycznej.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Wybierz kraj wysyłki:

Opinie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium