Estetik - Hurtownia Medycyny Estetycznej

Drogi Użytkowniku Informujemy, że platforma zakupowa www.estetik.pl i wszystkie informacje na niej zawarte przeznaczone są dla profesjonalistów związanych z medycyną estetyczną. Przechodząc dalej oświadczasz, że: Jesteś osobą wykonującą zawód związany z medycyną estetyczną, posiadasz kwalifikacje w tym zakresie lub prowadzisz działalność gospodarczą związaną z branżą medyczną.

Dystrybucje

Dystrybutor

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem preparatów: BioRePeel, Nucleorich, the Pilla w Polsce. Od teraz zabiegowcy stosujący te preparaty mogą cieszyć się dodatkowymi korzyściami przy ich zakupie. Zobacz co dla nich przygotowaliśmy!

Eksperckie wsparcie

Nasi Klienci mogą liczyć na przed i pozabiegowe wsparcie ekspertów w kwestiach takich jak procedura, dobór produktu, wskazania i przeciwwskazania do stosowania preparatów.

Webinary i materiały szkoleniowe

Regularnie organizowane otwarte spotkania online prowadzone przez naszych specjalistów, poświęcone produktom: BioRePeel, Nucleorich i the Pilla. To doskonała okazja, by poszerzyć swoją wiedzę na temat danego produktu oraz nowych technik jego zastosowania.

Oficjalne szkolenia

Spotkania z ekspertami na żywo, podczas których przekazywane będą szczegółowe informacje na temat nowych procedur z użyciem dystrybuowancyh przez nas produktów, nowoczesnych terapii łączonych z innymi preparatami i urządzeniami, docenianych przez klientów gabinetów medycyny estetycznej.

BioRePeel

BioRePeel Cl3 to opatentowany peeling medyczny stworzony przez włoską markę CMed Aesthetics, o działaniu biostymulującym i rewitalizującym. Dzięki delikatnemu działaniu złuszczającemu i keratolitycznemu, przyspiesza regenerację komórek poprzez usuwanie zewnętrznych komórek warstwy rogowej z selektywnym działaniem na wiązanie połączeń korneocytów.

Zobacz więcej
Produkt

The Pilla

The Pilla to certyfikowany wyrób medyczny, którego formuła opiera się na kwasie l-polimlekowym. Składniki zawarte w ampułce pobudzają fibroblasty do pracy nad syntezą kolagenu. Skóra odbudowuje swoją naturalną podporę, jędrność oraz gęstość. Efekty działania pojawiają się stopniowo i utrzymują do ok. 24 miesięcy.

The Pilla poprawia kondycję skóry twarzy oraz ciała. Produkt może być stosowany do korekcji zmarszczek, ubytków tkanki tłuszczowej, zwiotczeń skóry, a także w celu wygładzenia blizn i innych nierówności.

Zobacz więcej
Produkt

Nucleorich

Nucleorich to idealne rozwiązanie, aby spowolnić tempo procesów starzenia oraz widocznie poprawić wygląd skóry. Jest to nowy wymiar regeneracji na poziomie komórkowym, wprowadzający innowacyjną linię produktów opartych na kwasie polimlekowym.

Zobacz więcej
Produkt
price
Najlepsze ceny Najkorzystniejsza oferta na rynku. Regularne promocje i kody rabatowe.
box
Gwarancja oryginalności Szeroka oferta oryginalnych preparatów prosto od producentów i oficjalnych dystrybutorów.
delivery
Niezawodna dostawa Wysyłka w 1 dzień roboczy. Możliwość zamówienia transportu medycznego.
contact
Profesjonalne wsparcie Masz pytanie? Skontaktuj się z nami i porozmawiaj z ekspertem.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium